GÖRÜNTÜLÜ SESLİ CHAT

GÖRÜNTÜLÜ SESLİ CHAT

Teknolojininde büyüyerek ilerlemesi nedeniyle internet dünyası'da gelişerek insanlarda artık canlı bir şekilde kameralı sohbet sitesinde görüntülü(kameralı) ortamlarda canlı olarak görüşmelerde bulunmaya başladılar. Bu devirde biz günümüz teknolojisini kullananlar çok şanslıyız. Eskiden ailemizden birisi bir şehirde veya yurtdışında olduğu zaman ona ulaşabilmek çok zor idi şimdi ise 10 saniyenizi ayırarak uzakta olarak yaşayan aile bireyinize ya da bir akrabaları kısa sürede ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde bir arkadaşınız ile konuşmak istendiğinizde hemen görüntülü olarak sesli chat siteleri ile canlı şekilde görebiliyorsunuz.

Sesli Chat Nedir?

            İnternet web tarayıcıları tarafından veya bazı programlar yoluyla bilgisayar veya cep telefonları kullanarak internette bağlantıları ve web siteler üzerinden canlı olarak sesli ve görüntülü bir bağlantı kurabiliyoruz. Tarayıcınızda sesli sohbet , sesli chat , görüntülü sohbet , görüntülü sesli chat olarak arama yaptırabilirsiniz.Ama bakıldığında hepsi aynı kategoride kapsayabiliriz.

 

Nasıl yararlanabiliriz ?

            Bunun çok farklı isimleri olsa da genellikle ''görüntülü sesli chat''olarak adlandırılmıştır. Ama bakıldığında hepsi aynı sayılır ve bu sayede hayatımıza daha hızlı bir şekilde girmiştir. Sitemizin siz değerli kullanıcılarına ''ücretsiz''sunduğumuz üyelik ve sohbetten bu hizmetten isteyen herkes fayda sağlayabiliyor. Her hangi bir üyelik yapmadan hizmetten yararlanıyorsunuz.Seslioley sitemiz üzerinden ücretsiz olarak üye olduğunuzda kilometrelerce uzakta yaşayan bireylerinizi, ailenizi, akrabanızı, arkadaşlarınızı ve dostlarınız ile konuşarak web sitemizden ücretsiz olarak onlar ile iletişim kurabiliyor ve canlı kameralı görüşmeleri yapabilirsiniz.

 

Seslioley.com

 


" GÖRÜNTÜLÜ SESLİ CHAT " Makale Hakkında Bilgiler

Yazar : CaFFeiNe

Tarih : 09 Haz 2019

1042 Görüntüleme

Tags:Gönder